Правила експлуатації принтера етикеток

1. Перед початком експлуатації

1.1. Перед початком роботи з принтерами прочитайте інструкцію! У комплекті постачання більшості моделей йдуть CD з інструкцією, доповненнями, програмами для налаштування принтерів та створення етикеток. У разі втрати диску, можна запросити необхідну інформацію або ПЗ у компанії постачальника або завантажити з офіційного сайту.

1.2. Не встановлюйте принтер поблизу джерел тепла, пилу та вібрацій. Це може знизити якість друку або вивести апарат з ладу.

1.3. Заправте витратні матеріали — етикетку та ріббон (при друку термотрансферним методом), як зазначено на схемі в інструкції або на панелі принтера. Зверніть увагу на розташування фарбувального боку ріббону (тільки одна сторона ріббона фарбувальна).

1.4. При першому включенні відкалібруйте принтер. У ході калібрування принтер визначає висоту етикетки та розмір міжетикеточного зазору. Деякі моделі принтерів мають функцію автоматичного калібрування. У них ручне калібрування необхідне тільки у разі виникнення проблем при друку. Процес калібрування детально описаний в інструкціях по експлуатації. Калібрування принтера необхідно проводити кожен раз при зміні етикетки (на етикетку іншого розміру), заміні ріббона (на ріббон ​​з іншими параметрами) або виникненні проблем під час друку.

Експлуатація принтера

2. Експлуатація принтера

2.1. Важливо: для найкращого результату друку та довгого життя вашого принтера використовуйте лише якісні витратні матеріали.

2.2. Важливо: друк на максимальній швидкості, також як і гранична інтенсивність роботи принтера, скорочує ресурс друкуючої головки.

2.3. Важливо: ріббон (фарбувальна стрічка) повинен бути ширше етикетки, бажано, на 4 - 5 мм з кожного боку! Края етикеткової стрічки гострі, й ріббон захищає друкуючу головку принтера від «пропилювання». Використання занадто вузького ріббона швидко призведе до не гарантійного виходу з ладу!

Розхідники

3. Обслуговування принтера 

3.1. Термотрансферним принтерам потрібне періодичне очищення друкувального елемента та гумових валів. Для цього використовують м'яку чисту тканину (аналогічну серветці для окулярів), змочену чистим етиловим спиртом. Для настільних принтерів рекомендується очищення при кожній зміні ріббона (довжиною 300 м). Цю процедуру необхідно проводити тільки на охолодженому, знеструмленому пристрої. Дбайливий догляд у рази подовжує службу найдорожчого елементу принтера — термоголовки. А також підвищує якість друку та, шляхом збільшення терміну експлуатації, знижує собівартість друкованої етикетки.

3.2. Раз у три місяці необхідно змащувати вузли тертя вала, доступні для обслуговування.

3.3. Слідкуйте за станом датчиків принтера. Запилений датчик може давати збої або прогалини при друці.

3.4. Залишаючи робоче місце на тривалий час, обов'язково знеструмлюйте принтер! Перепади напруги або раптове відключення електроенергії можуть пошкодити апарат.

3.4. Важливо: при виході з ладу принтера, за якісним ремонтом рекомендуємо звернутися до вашого постачальника або зв'язатися з сервісним центром.

Обслуговування

Задати питання

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA