Як почистити лічильник банкнот
Для довготривалої та надійної роботи лічильників банкнот необхідно проводити повсякденне обслуговування користувачем та періодичне технічне обслуговування у майстерні. Нюанси обслуговування конкретної моделі необхідно прочитати в інструкції з експлуатації. У кожного виробника є свої рекомендації та особливості обслуговування обладнання користувачем. Майстри сервісного центру «Мобік», на підставі досвіду ремонтів та обслуговування лічильників банкнот, дають загальні рекомендації, що необхідно робити під час повсякденного обслуговування, а що категорично робити не можна!.
Що не можна робити при чищенні лічильника банкнот
Необхідно щодня протирати лічильник вологою серветкою, змоченою у теплій воді. Для протирання поліуретанових виробів категорично не можна застосовувати спирт, ацетон та різні розчинники. Вони добре очищають поверхні, при цьому, призводять до повної деградації деталей із поліуретану. Вони буквально розсипаються на частини. Матеріал стає твердим, крихким та починає кришитися. Заміна цих запасних частин — дуже дорогий ремонт. При щоденному чищенні треба використовувати м'які кисті. Категорично не можна застосовувати металеві скребки, шило, викрутки, ножі та подібні інструменти. Пензлем можна посунути уривки банкнот та пил без ризику пошкодження деталей лічильника банкнот. При використанні металевого інструменту є ризик залишити глибокі подряпини або пошкодити деталі. При інтенсивній роботі лічильника банкнот, подряпини починають працювати як абразив — інтенсивно стирають банкноти та призводять до появи пилу.
Категорично та наполегливо рекомендуємо не видувати пил самостійно. Бережіть своє здоров'я! Наші майстри використовують спеціальний компресор, виконують ці роботи у приміщенні, віддаленому від майстерні, та попередньо частково розбирають лічильник банкнот.